Strona w pierwotnym zamierzeniu miała być próbą przybliżenia mej osobowości, dziś dochodzę, że jest to w naszej rzeczywistości wręcz niebezpieczne i może zostać nadużyte. Ograniczę się więc tylko do przedstawienia mej najważniejszej obecnie w życiu pasji jaką jest fotografia. Przedstawię  Państwu jej najważniejsze w mych dokonaniach nurty.
W poprzedniej wersji strony było tych prac około 1 tysiąca. Teraz będzie znacznie mniej, ale może za to ciekawsze i dojrzalsze.
Jestem maniakiem, neofitą, który po latach zajmowania się rzeczami ważnymi i mniej ważnymi, odkrył radość i satysfakcję z patrzenia na świat przez szkło obiektywu. Ta świadomość, że można zatrzymać chwilę malowaną światłem, ten czas zachwytu, czasem przerażenia lub zadumy.
Każdy z nas ma swój czas. Żyjemy potrzebą czynienia, rozwoju, budowy. Warto jednak zatrzymać się, by uwiecznić historię i piękno.
Zawsze warto.
Może tylko próby są nie zawsze udane, ale próbować trzeba. 
Wierzę, że kolejne prace będą coraz lepsze.
Nie zaprzeczam, że lubię obiektywem przekraczać granice, także może nawet dobrego smaku. Dlatego też moje fotografie są często na graniczy kiczu, a nawet świadomie do niego zmierzają.
Zresztą jeżeli pochylicie się nad istotą zjawiska kiczu w kulturze, życiu społeczeństwa, to może Was czekać nie lada zdziwienie jak bardzo to fascynujący temat.
Aby uprzedzić ewentualne pytania o moją skromną osobę, wyjaśniam.
Mężczyzna rasy białej, prawnik. Znak Zodiaku – Byk. Znak ten uważam dobrze odpowiada mojemu charakterowi.
Grupa krwi “0” Rh-.
To tyle co powinniście wiedzieć.                                                                                                                                 
 
                                                                                     Autor

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.